ptáte se

Tady najdete odpovědi na nejčastější otázky. Pokud ne, nebojte se nás zeptat. Haf.


V čem přesně spočívá naše služba?

BARKFOOD je stravovací plán pro Vašeho čtyřnohého miláčka. To znamená, že od nás každý měsíc dostanete vše, co je potřeba ke správné výživě Vašeho psa a Vy tak šetříte čas se sháněním jeho potravy. Čas, který můžete využít třeba k dovádění se psem. Funguje to tak, že nám popíšete Vašeho psa, kde se zeptáme na všechno důležité. Informace nám poslouží ke složení správného výživového plánu tak, aby správně rostl a prospíval. Služba funguje na bázi měsíčního předplatného, čili po objednání automaticky doručujeme každý měsíc, až do chvíle, kdy službu zrušíte.

Co mi přijde v balíčku?

Každý měsíc Vám pošleme dostatek potravy přímo na míru Vašeho psa. Balíček bude obsahovat dostatek granulí, konzerv, pamlsků na celý měsíc. Počítáme i s vývojem Vašeho psa. Pokud tedy objednáte službu pro štěně, automaticky Vás budeme kontaktovat v době, kdy byste měli přejít na stravu pro dospělé psy. Po vzájemné domluvě vše upravíme, abyste nemuseli službu měnit, rušit, nebo registrovat vše znovu.

Mám zájem o vaši službu, ale vše bych rád nejdříve vyzkoušel, jak na to?

V sekci vyzkoušet, můžete objednat zkušební balíček. Obsahuje vzorek krmiva, konzerv, pamlsků a oleje, tedy vše co bude Váš pes dostávat. Při objednání služby BARKFOOD alespoň na 3 měsíce, Vám bude cena zkušebního balíčku odečtena. Vše si tak můžete vyzkoušet zdarma.

Můj pes je alergický, můžu i přesto využívat vaši službu?

Bude záležet na individuálních alergiích a reakcích Vašeho psa, ale v podstatě ano. U údajů potřebných k sestavení jídelníčku zjišťujeme všechny informace ohledně alergií. Váš pes bude dostávat hypoalergenní krmivo, které by mu nemělo vadit.

Co když můj pes nebude chtít krmivo jíst, nebo mu nebude chutnat?

Tak jako jejich páníčci, i psy mají mlsné jazýčky. U BARKFOODU s tím počítáme, proto máme v zásobě několik druhů krmiv v různých příchutích, abychom vyhověli i tomu největšímu mlsounovi.

Když službu objednám, za jak dlouho dostanu první balíček?

Vždy se domlouváme individuálně na tom, kdy budete chtít první dodávku. Balíček můžete mít do 48hod, ale taky třeba za týden nebo měsíc, podle toho jak budete chtít, nebo potřebovat.


Nenašli jste to co hledáte? Napište nám na haf@barkfood.cz