Principy ochrany soukromí na BARKFOOD.CZ

Barkfood přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.

Další informace

příběh BARku

Sešli jsme se takhle jednou s kamarádem a přišla řeč na to, jak řešíme situaci, že nám zas došlo psí jídlo a nestihli jsme koupit to, na které je náš pes zvyklý.


Oba jsme dost vytížení a v tom shonu si prostě člověk někdy neuhlídá, že je pytel s granulema zase na dně. Často nám nezbývá čas na nic jiného, než nouzově zaskočit do supermarketu a koupit něco „na chvíli“, a pak rychle objednat z nějakého e-shopu. Raději bychom trávili čas venku se psem, než bloumáním mezi regály obchodu nebo nakupováním na internetu. A hlavně chceme mít jistotu, že dáváme svému psovi to nejlepší.

Napadlo nás tedy, že by bylo super, kdyby to někdo mohl dělat za nás. A nejen to, chtěli jsme prvotřídní a vyváženou stravu pro naše psí kamarády, protože ani ty nejlepší granule nemusí sedět každému pejskovi. Oběhali jsme proto různé výrobce psího jídla, veterináře a odborníky na výživu psů, abychom zjistili,  jak se to s takovou výrobou psího žrádla má a co by vlastně mělo ideálně obsahovat. A našli jsme zodpovědné výrobce, kteří jako my, myslí na psy a na jejich zdraví. No a když už jsme to všechno dali dohromady, přišlo nám, že by se to mohlo líbit i vám ostatním (a taky vašim psím kámošům).

Takže o co vlastně jde?

Jde nám o šťastné psy a spokojené páníčky. Psí jídlo pravidelně až domů a sestavené přímo na míru potřebám vašeho psa. Záleží nám nejen na blahu našich/vašich psích mazlíčků, ale také na životním prostředí. Snažíme se, aby celý proces balení a odběru našich produktů byl ekologický, používal materiály recyklovatelné a opakovatelně použitelné. A milujeme všechny psy, proto část výdělku putuje na podporu psích útulků. Pojďme udělat klub spokojených psů a jejich páníčků!