co nabízíme

BARK! je služba pro Vás a Vašeho čtyřnohého mazlíčka. Díky ní můžete starosti s krmením hodit za hlavu a myslet jen na to, jak a kde si budete se svým psem užívat.


Jak to funguje?

Je to jednoduché. Abychom mohli sestavit optimálně vyvážený stravovací plán pro Vašeho psa, potřebujeme ho poznat a spoustu věcí se o něm dozvědět.

Jakým způsobem nám informace poskytnete, necháme na Vás. Můžete nám zavolat nebo vyplnit on-line formulář. Nezabere to víc než pět minut.

Od této chvíle se už o všechno budeme starat my.

Všechny údaje potom spolu s veterinářem zpracujeme a navrhneme to nejlepší krmení pro Vašeho psa.

Každý měsíc Vám přijde balíček BARK! se vším, co je třeba až ke dveřím, nebo boudě, to necháme na Vás...

A budeme v kontaktu, abychom zjistili, zda je všechno v pořádku, psovi chutná. Pravidelně se zeptáme zda všechno funguje a co můžeme zlepšit.

Tak jako lidé, ani psi nechtějí jíst stále stejnou stravu dokola. Myslíme i na to. Několikrát ročně vám nabídneme změnu příchuti krmiva (a nebo si můžete o změnu říct kdykoliv). Záleží pouze na Vašem uvážení, zdali budete chuť měnit, nebo ne. To samé platí pro konzervy, pamlsky a ostatní doplňky.

Komunikace je pro nás důležitá, proto se chceme a budeme ptát. Jsme zde pro Vás a rádi Vám odpovíme na cokoliv, co Vás bude zajímat Ptáte se

E-Shop Předplatné Vyzkoušet